Trafik Kazalarında Hayatını Kaybeden Ünlüler

Her yıl bir çok cana mal olan trafik kazaları yaşanıyor. Ekranlardan,sahnelerden ve tiyatrodan tanıdığımız ünlülerde bu kazalarda hayatını kaybeden insanlar arasında yer alıyor.

Trafik kazalarında kaybettiğimiz ünlüler

1. Erdal Tosun

erdal-tosun

90’larda Bir Demet Tiyatro’da kardeşi Gürdal Tosun ile yakından tanıdığımız Erdal Tosun o günlerden sonra bir çok projede yer aldı. Kardeşi Gürdal 2000 yılında vefat etti. Erdal Tosun ise 30 Kasım 2016’da sabaha karşı Sarıyer, Büyükdere Caddesinde bulunan İl Jandarma Komutanlığı kavşağında geçirdiği kazada hayatını kaybetti.

2. İsrafil Köse

israfil-kose

1987’den beri dizi ve filmlerde rol alan İsrafil Köse’yi Emret Komutanım dizisindeki Laz Cemal karakteri ile yakından tanımıştık. Motorsiklet kullanmayı çok seven İsrafil Köse’nin vefatı da bir motorsiklet kazasında oldu.21 Ağustos 2016 günü duran bir taksinin açılan kapısı bu kazaya sebebiyet vermişti.

3. Necdet Tosun

necdet-tosun

400’e yakın filmde rol alan Necdet Tosun Yeşilçam döneminin en sevilen oyuncularından biriydi. İş gezisi sebebiyle bulunduğu Almanya’da geçirdiği trafik kazası sonrası ülkeye getirildi. 13 gün süren yaşam savaşını 10 Mayıs 1973’te kaybetti. Necdet Tosun, Gürdal ve Erdal Tosunun babalarıydı.

4. Barış Akarsu

Barış Akarsu

Barış Akarsu, Akademi Türkiye yarışmasında çok sevilmişti. Akabinde bir albüm çıkaran sanatçı, “Yalancı Yarim” dizisinde de Alfonso Tarık karakterini canlandırıyordu. 29 Haziran 2007’de Bodrum Torba kavşağında geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti.

5. Kerim Tekin

kerim tekin

Bir Yorum Yazın